Jak dbać o ubrania ROŚNIJ PIĘKNIE!?

Ubranka ROŚNIJ PIĘKNIE! zostały zaprojektowane w taki sposób, aby starczały na dłużej, nawet na 2 lata. Projektując je, zależało nam aby nie dodawać do składu żadnych sztucznych materiałów, takich jak poliester, dlatego, aby jak najdłużej zachowały ładny wygląd, należy o nie dbać.

  • wszystkie ubrania, szczególnie te w ciemnych kolorach, pierz po lewej stronie w jak najniższej temperaturze, nie susz w suszarce bębnowej, gdyż skraca ona “żywotność” ubrań.
  • szczególnie dbaj o ubrania z ociepleniem!
    Spora część naszych kolekcji to ubrania z ociepleniem, ciepłym misiem od spodu. Włókno, które znajduje się od spodu ubranka ma tendencję do przechodzenia na wierzch ubrania, co sprawia wrażenie ścierania się druków (blaknięcia). Aby tego uniknąć pierz ubrania w specjalnym worku do prania odzieży (szczególnie ubrania w ciemnych kolorach) w niskiej temperaturze z użyciem delikatnych środków piorących. Worki możesz kupić w naszym sklepie – są dostępne tutaj.
  • Staraj się prać wszystkie elementy razem: rękawki od sukienek, dodatkowe falbany, dopinki do bluz, aby uniknąć różnicy w odcieniu. Po wyjęciu ubrania z pralki strzepnij je i powieś, wtedy nie trzeba go prasować.
  • Jeśli lubisz prasować, użyj średnio nagrzanego żelazka 🙂

    Gwarantujemy, że przy takiej pielęgnacji ubranka będą ciągle wyglądały świetnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *