Skoro tutaj trafiłaś, jesteś na najlepszej drodze, aby zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka w samochodzie! 😊 Ubranie ma znaczenie i ogromny wpływ na bezpieczeństwo w czasie jazdy, a DOBRE ubranie może zminimalizować ryzyka obrażeń w czasie kolizji.

PAMIĘTAJ!

  • Dobrej jakości i dopasowany przez fachowców fotelik to podstawa, ale…. nawet on nie zabezpieczy w pełni Twojego dziecka, gdy będzie nieodpowiednio ubrane.
  • Między dzieckiem, a pasami nie powinno być żadnej pustej przestrzeni, a jego plecy powinny przylegać bezpośrednio do fotelika, dlatego ZDEJMIJ DZIECKU KURTKĘ (czy kombinezon) i dociśnij pasy tak mocno, jak mocno je kochasz ♥️. (W internecie znajdziesz wiele filmików, jak prawidłowo zapiąć dziecku pasy.)  
    W razie wypadku, czy silnego szarpnięcia, w grubej kurtce czy kombinezonie dziecko wysunie się z pasów.
  • W samochodzie zostaw dziecko w jak najcieńszym, najlepiej bawełnianym stroju.

Rampersy ROŚNIJ PIĘKNIE! są idealne do auta: pozwalają prawidłowo dociągnąć pasy, ale zostawiają też możliwość założenia dodatkowej, cienkiej warstwy pod spód.

Jak nosić rampersy ROŚNIJ PIĘKNIE?

  • Wiosną i latem sprawa jest prosta: wystarczy sam rampers, ewentualnie  z dodatkową warstwą pod spodem w chłodniejsze dni  (body, t-shirt, cienka bluzka, rajstopy, cienkie legginsy).
  • Zimą i jesienią zakładaj rampersa razem ze śpiworkiem, przeznaczonym to fotelików samochodowych (o specjalnej konstrukcji, z otworami na pasy) z ponczem samochodowym lub przykryj dziecko kocem.

Kiedy w samochodzie zrobi się cieplej, zdejmij je, dziecku będzie wygodnie i nie przegrzeje się.

PRZEWOŹ DZIECKO BEZPIECZNIE!

Masz pytania?

Napisz do nas: kontakt@rosnijpieknie.pl

Polub nas i bądź na bieżąco z nowościami i rabatami!

Jest nas już: 31065 !