Jak to działa


Jeśli wydaje Wam się, że w modzie dziecięcej wymyślono już wszystko, nie poznaliście jeszcze naszej marki ROŚNIJ PIĘKNIE! To młoda, łódzka firma odzieżowa, którą stworzyły 2 mamy 4 szybkorosnących dzieci.

Te barwne ubrania zdecydowanie różnią się od wszystkich innych – rosną bowiem razem z dzieckiem i starczają na min. 3 rozmiary. Są ultrawygodne, w ich tworzeniu kierowałyśmy się mottem:

PIEKNIE! WYGODNIE! NA DŁUGO!

Marka ruszyła we wrześniu 2020 roku, a za sprawą patentów na rośnięcie, ułatwianie życia dzieci i rodziców oraz oryginalne printy, stała się dość rozpoznawalna.

Naszym bestsellerem stał się rampers, rosnący z dzieckiem, który dzięki suwakowi wszytemu od mostka, aż do górnej części pleców umożliwia przewijanie oraz wysiusianie starszego dziecka bez potrzeby zdejmowania ubrania. Rampers okazał się hitem, pokochały go dzieci (za wygodę) oraz rodzice (za funkcjonalność). Rampers w wersji jesienno-zimowej jest ocieplany (meszek od spodu), w wersji wiosennej jest cieńszy. Można go nosić cały rok, z warstwą ubrań pod spodem, na wierzchu lub na gołe ciało.

Drugim produktem, który pokochali nasi klienci jest bluza rosnąca z dzieckiem. Bluza starcza min, na 3 rozmiary, ma długie ściągacze przy rękawach i nogawkach oraz panel
przedłużający, który dopinamy, gdy dziecko urośnie. Panel ma wszyty magnes, zapina i odpina się sam, w niczym nie przeszkadza dziecku.

Czekacie na propozycje dla maluszków? Oto one! Nasze body zostały skonstruowane w taki sposób, aby starczyły na min. 3 rozmiary dla szybkorosnących szkrabów. Mają 2 rzędy nap, dzięki czemu można regulować rozmiar.

Z kolei rampers dla niemowlaków różni się konstrukcją od tego opisanego wyżej: podobnie jak ten dla starszych dzieci ma długie ściągacze przy rękawach i nogawkach, po ich odwinięciu mamy ubranko 2 rozmiary większe. Z przodu, dla wygody rodziców, zaprojektowałyśmy odpinany cały przedni panel, dzięki czemu można łatwo przewinąć lub przebrać maluszka.

Asortyment mamy ogromny! T-Shirty na 3 rozmiary, które dzięki przemyślanej konstrukcji starczą na długo, spodnie z długimi ściągaczami i regulacji sznurkiem w pasie, pajacyki, krótkie spodenki, sukienki, które mają odpinany rękaw oraz dopinaną falbanę oraz wiele, wiele innych ubranek z patentami! Jeśli lubicie wygodne, piękne i funkcjonalne ubranka, zajrzyjcie do naszego sklepu online: rosnijpieknie.pl oraz śledźcie nas w mediach społecznościowych będziecie na bieżąco z nowościami i rabatami!

Polub nas i bądź na bieżąco z nowościami i rabatami!

Jest nas już: 31065 !